КОРИСТЬ БЕЗ КОМПРОМІСІВ

БЛОГ КОМПАНІЇ

КАТАЛОГ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ

Ми пропонуємо нашим клієнтам максимально біосумісну продукцію. яка чудово впливає на стан волосся, шкіри та всього організму в цілому.

  1. ОЛІЯ
  2. КЛІТКОВИНА
  3. ПАСТА
  4. КОСМЕТИЧНА ОЛІЯ
для нас важлива ваша думка

Вячеслав Андрущенко, руководитель магазина "И-МНЕ Киев"

"Я очень тщательно отбираю поставщиков. Так как мои клиенты (многие из которых вегетарианцы, сыроеды) хорошо разбираются в полезной, живой пище. Сыродавленные масла "ECOLIYA" - качественный продукт, который приятно предложить клиентам. Винницкие масла употребляет и моя семья, в том числе годовалый младший сын. Лично побывал в гостях у ребят, и убедился в том, что производство очень продуманное, экологичное."

Грузинская Олександра м.Тернопіль Еко крамниця

Хочу подякувати колективу ТМ "Еколія" за натуральну продукцію .Наш магазин "Еко крамниця" м.Тернопіль співпрацює з ТМ "Еколія" вже другий рік. Зокрема, ми замовляємо рослинні олії для внутрішнього та зовнішнього застосування. Всі олії , в асортименті, хороші, якісні та доступні по ціні. Найбільшим попитом користується у нас - кокосова олія. Наші клієнти купляють її для зміцнення волосся, для обличчя та тіла , якщо суха шкіра.

Андрей Куракса. Киев.

 Я впечатлен не только качеством масла но и такими деталями как внешний вид продукции и упаковка для транспортировки. Надеюсь, это не последний мой заказ вашей продукции. Вы - молодцы! Так держать! Будьте счастливы и здоровы!

ПРО НАС

"Користь без компромісу" - девіз нашого колективу. На
нашому підприємстві кожен співробітник особисто
зацікавлений в збереженні високого стандарту
якості продукту. Адже здоров'я, спорт, життєрадісність -
це стиль життя для кожного з нас.
  1. ПРОДУКТИ
  2. ЯКІСТЬ
  3. УСПІХ
Наші продукти - це спосіб передати ті знання та досвід, які ми отримали у передових європейських фахівців в галузі виробництва продуктів для здорового харчування.
Наша якість - це бажання кожного з нас ділитьсь тим, що ми вміємо.
Наш успіх - це добрі відгуки задоволених покупців.

Новини

Користь для здоров’я

Баночка нерафінованої кокосової олії замінює цілий салон краси у вас вдома! Візьми на замітку.

Олія волоського горіха в косметології.

Завдяки її багатому вітамінному складу, косметологи рекомендують використовувати олію волоського горіха, щоб поліпшити стан шкіри, надати тонус тілу, повернути блиск волоссю.

{rsform 3}